Esp  Setmana Ciclista Volta Femenina de la Comunitat Valenciana, General Classification 18/02/2024  
  Category: 2.PRO  -  Race Website  
Result All Stages History  


  Rank       Rider   Team   Time   CQ  
 1. SUI  REUSSER Marlen SDW 13h00'28" 120 
 2. POL  NIEWIADOMA Katarzyna CSR 08" 90 
 3. NZL  FISHER-BLACK Niamh SDW 12" 72 
 4. FRA  LABOUS Juliette DFP 30" 62 
 5. ITA  REALINI Gaia LTK 45" 56 
 6. NED  VOS Marianne TVL 50" 50 
 7. SUI  CHABBEY Elise CSR 50" 46 
 8. CZE  NOSKOVA Nikola COF 01'19" 42 
 9. NED  DE JONG Thalita LDL 01'22" 38 
 10. NED  VAN ANROOIJ Shirin LTK 01'22" 34 
 11. FRA  MUZIC Evita FST 01'25" 30 
 12. FRA  CURINIER Léa FST 01'33" 26 
 13. SWE  ANDERSSON Caroline LAJ 01'52" 22 
 14. ESP  SANTESTEBAN GONZALEZ Ane LKF 01'52" 19 
 15. CAN  BARIL Olivia MOV 02'01" 16 
 16. DEN  ANDERSON Solbjørk Minke UXM 02'05" 15 
 17. USA  FAULKNER Kristen EFC 02'29" 14 
 18. NED  MARKUS Riejanne TVL 02'35" 13 
 19. NED  KRAAK Amber FST 03'03" 12 
 20. NOR  AALERUD Katrine UXM 03'11" 11 
 21. NED  REIJNHOUT Rosita TVL 03'19" 10 
 22. ESP  GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria LAJ 03'42" 9 
 23. NOR  EDSETH Marte Berg UXM 03'44" 8 
 24. USA  EDWARDS (WINDER) Ruth HPH 03'45" 7 
 25. GER  NIEDERMAIER Antonia CSR 03'57" 6 
 26. NED  JANSEN Eline VWT 04'26" 5 
 27. UKR  KULYNYCH Olha FDD 04'28" 5 
 28. CAN  NORMAND Adèle EIC 05'01" 4 
 29. ITA  TRINCA COLONEL Monica BPK 05'18" 4 
 30. NED  OUDEMAN Maud TVL 05'23" 3 
 31. CAN  VALLIERES MILL Magdeleine EFC 05'39" 3 
 32. NED  SCHOENS Quinty VWT 06'00" 3 
 33. SLO  KERN Spela COF 06'18" 3 
 34. NED  VON BERSWORDT-WALLRABE Sophie TVL 06'18" 3 
 35. NOR  GASKJENN Ingvild LAJ 06'34" 3 
 36. ITA  PIERGIOVANNI Federica UDT 06'38" 3 
 37. FRA  BEGO Julie COF 06'41" 3 
 38. AUS  SPRATT Amanda LTK 07'17" 3 
 39. ITA  QUAGLIOTTO Nadia LKF 08'05" 3 
 40. SUI  STIASNY Petra FED 08'22" 3 
 41. CAN  EMOND Clara EFC 08'31" 3 
 42. LUX  MAJERUS Christine SDW 08'45" 3 
 43. FRA  WIEL Jade FST 08'53" 3 
 44. SUI  RUEGG Noemi EFC 09'08" 3 
 45. NED  KOSTER Anouska UXM 09'59" 3 
 46. USA  EWERS Veronica EFC 10'55" 3 
 47. ITA  VALTULINI Elisa BPK 11'00" 3 
 48. GBR  LOWDEN Joscelin UXM 11'01" 3 
 49. FRA  ASENCIO Laura WNT 11'06" 3 
 50. GER  KOPPENBURG Clara EFC 11'28" 3 
 51. FRA  BERTEAU Victoire COF 12'09" 0 
 52. NED  BREDEWOLD Mischa SDW 12'09" 0 
 53. SLO  ZIGART Urska LAJ 12'13" 0 
 54. ITA  BARALE Francesca DFP 14'21" 0 
 55. FRA  RAYER Eglantine DFP 15'06" 0 
 56. NED  VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal SDW 15'18" 0 
 57. AUS  HANSON Lauretta LTK 15'36" 0 
 58. ITA  CECCHINI Elena SDW 15'39" 0 
 59. SRB  ERIC Jelena MOV 18'00" 0 
 60. GBR  NELSON Josie DFP 19'22" 0 
 61. ITA  BALSAMO Elisa LTK 20'36" 0 
 62. NED  DIJKSTRA Anneke VWT 25'26" 0 
 63. NED  VAN DE GUCHTE Quinty LDL 25'46" 0 
 64. GBR  STORRIE Becky DFP 27'18" 0 
 65. ITA  ARZUFFI Alice Maria WNT 27'28" 0 
 66. COL  MENESES GONZALEZ Jessenia LKF 27'33" 0 
 67. CUB  SIERRA CAÑADILLA Arlenis MOV 28'31" 0 
 68. POL  LACH Marta WNT 30'45" 0 
 69. FRA  DEMAY Coralie FST 30'52" 0 
 70. COL  ALZATE GOMEZ Andrea EIC 33'37" 0 
 71. USA  WILLIAMS Lily HPH 34'14" 0 
 72. BEL  VANPACHTENBEKE Margot VWT 34'42" 0 
 73. POL  KUMIEGA Karolina UAD 34'53" 0 
 74. NED  RAAIJMAKERS Marit HPH 34'57" 0 
 75. BRA  MAGALHÃES Ana Vitoria Gouvea Vieira Alm. BPK 35'29" 0 
 76. ITA  ARNAUDO Samantha BPK 36'40" 0 
 77. BLR  KOLESAVA Anastasiya CSG 36'53" 0 
 78. ESP  ALONSO DOMINGUEZ Sandra WNT 37'10" 0 
 79. BEL  DE KEERSMAEKER Audrey LDL 37'51" 0 
 80. DEN  DIDERIKSEN Amalie UXM 38'06" 0 
 81. BEL  GIELKENS Esmée LDL 38'13" 0 
 82. AUS  FRAIN Nicole HCT 38'26" 0 
 83. ESP  OYARBIDE JIMENEZ Lourdes LKF 39'14" 0 
 84. DEN  KOERNER Rebecca UXM 40'20" 0 
 85. CHI  SOTO CAMPOS Catalina Anais LKF 40'39" 0 
 86. FRA  BOULAIS Flavie COF 41'32" 0 
 87. USA  LABECKI Coryn EFC 42'05" 0 
 88. ITA  SAVI Prisca BPK 43'12" 0 
 89. GBR  MORRICE Alex CSR 43'46" 0 
 90. ESP  MARTIN MARTIN Sara MOV 44'57" 0 
 91. ITA  VIGILIA Alessia FST 46'44" 0 
 92. BEL  DEMEY Valerie VWT 46'54" 0 
 93. ITA  RAGUSA Katia HPH 46'54" 0 
 94. COL  VARGAS ATEHORTUA Carolina EIC 47'06" 0 
 95. ITA  SANGUINETTI Ilaria LTK 48'22" 0 
 96. UKR  BIRIUKOVA Yuliia HPH 49'01" 0 
 97. GBR  SMITH Abi DFP 49'04" 0 
 98. ITA  CASAGRANDA Andrea BPK 49'42" 0 
 99. NED  ARENS Maureen LDL 50'46" 0 
 100. SVK  JENCUSOVA Nora BPK 51'27" 0 
 101. BEL  BASTIAENSSEN Fauve LDL 52'12" 0 
 102. ITA  BASILICO Valentina EIC 52'28" 0 
 103. FRA  FORTIN Valentine COF 52'41" 0 
 104. ESP  TRIAS JORDAN Mireia MTA 52'55" 0 
 105. LUX  BERTON Nina WNT 55'04" 0 
 106. NED  MOLENAAR Laura VWT 55'17" 0 
 107. GER  SCHWEIKART Aileen LKF 55'29" 0 
 108. ESP  PEREZ CONEJERO Susana MTA 55'56" 0 
 109. BEL  VAN EYNDE Fien FDD 57'25" 0 
 110. NED  VAN 'T GELOOF Marjolein HCT 57'46" 0 
 111. GBR  MCWILLIAM Alice HCT 1h00'46" 0 
 112. POR  CAMPOS Daniela Maria Voets Sousa EIC 1h01'34" 0 
 113. ITA  TREVISI Anna LAJ 1h02'24" 0 
 114. GBR  WOOD (BARNES) Alice HPH 1h09'11" 0 
 115. ESP  RUIZ SANCHEZ Ingrid MTA 1h12'30" 0 
 116. NED  VAN DER MEIDEN Anna DFP 1h25'21" 0 



30/05/2024 - Remarks or suggestions? Mail to info@cqranking.com
CQ Ranking - Copyright © 2024, Credits