Upcoming Races

  Date   Cat.       Name  
24/031.WWTIta Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
24/031.NEEsp GP Ciudad de Eibar [Copa de España]
28/031.WWTBel Driedaagse Brugge-De Panne
29/031.2Cyp Aphrodite Cycling Race I.T.T.
30/031.2Cyp Aphrodite's Sanctuary Cycling Race
31/031.WWTBel Gent - Wevelgem
31/031.NEEsp Trofeo Bajo Andarax [Copa de España]
31/031.NENed Omloop van de Vlietlanden ( Wervershof)
3/041.1Bel Dwars Door Vlaanderen
4/042.2sUsa Joe Martin Stage Race, Stage 1:
5/042.2sUsa Joe Martin Stage Race, Stage 2:
6/042.2sUsa Joe Martin Stage Race, Stage 3: (I.T.T.)
6/041.NENed Volta Limburg Classic
6/041.NEBel Celles - GP Intermarché
7/041.WWTBel Ronde van Vlaanderen
7/042.2Usa Joe Martin Stage Race, General Classification
7/042.2sUsa Joe Martin Stage Race, Stage 4:
7/041.NEEsp Trofeo Villa de Noja - GP Cantabria [Copa de España]
7/041.NENed Ronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee
8/042.1sTha The Princess Maha Chakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand, Stage 1b:
8/042.1sTha The Princess Maha Chakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand, Stage 1a: (T.T.T.)
8/041.2Bel Grand Prix de Dottignies
9/042.1sTha The Princess Maha Chakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand, Stage 2:
10/042.1Tha The Princess Maha Chakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand, General Classification
10/042.1sTha The Princess Maha Chakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand, Stage 3:
10/042.1sNed Healthy Ageing Tour, Stage 1:
10/041.NEBra GP FUNVIC (Pindamonhangaba) [Campeonato Vale Paraibano]
11/042.1sNed Healthy Ageing Tour, Stage 2:
12/042.1sLux Festival Elsy Jacobs, Stage 3:
12/042.1sNed Healthy Ageing Tour, Stage 3:
13/042.1sNed Healthy Ageing Tour, Stage 4:
13/041.2Nca Central American Championships () I.T.T.
14/042.1Ned Healthy Ageing Tour, General Classification
14/042.1sNed Healthy Ageing Tour, Stage 5:
14/041.2Nca Central American Championships () R.R.
14/041.NENed Ronde van Brezand
14/041.NEBel Oudenaarde
17/041.1Bel Brabantse Pijl
18/041.NEBel Grand Prix Damien Yserbyt (Dottignies)
21/041.WWTNed Amstel Gold Race
21/041.NEBel Haaltert [Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen]
22/041.NENed Ronde van Waddinxveen
23/041.2Uzb Asian Championships () T.T.T.
24/041.WWTBel La Flèche Wallonne
24/041.NENed Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park
25/041.2Ita GP della Liberazione PINK
25/04CCT2Uzb Asian Championships () I.T.T.
26/041.NENed EPZ-Omloop van Borsele I.T.T.
27/041.1Ned EPZ Omloop van Borsele
27/04CC2Uzb Asian Championships () R.R.
27/041.NENed Oranje Ronde van Enkhuizen
27/041.NEBel Zwevezele
28/041.WWTBel  Liège-Bastogne-Liège Femmes
28/041.NEEsp Ciudad de Dos Hermanas [Copa de España]
28/041.NEBel Wortegem-Petegem [Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen]
1/052.2sUsa Tour of the Gila, Stage 1:
1/05CCT1Mex Pan American Championships () I.T.T.
1/051.NEBel GP du 1er Mai (Dottignies)
2/052.2sCze Gracia Orlova, Stage 1:
2/052.2sUsa Tour of the Gila, Stage 2:
3/052.1sTha The 60th Anniversary Thai Cycling Association, Stage 1:
3/052.1sGbr ASDA Tour de Yorkshire Women's Race, Stage 1:
3/052.2sCze Gracia Orlova, Stage 2:
3/052.2sUsa Tour of the Gila, Stage 3:
4/052.1Tha The 60th Anniversary Thai Cycling Association, General Classification
4/052.1Gbr ASDA Tour de Yorkshire Women's Race, General Classification
4/052.1sTha The 60th Anniversary Thai Cycling Association, Stage 2:
4/052.1sGbr ASDA Tour de Yorkshire Women's Race, Stage 2:
4/052.2sCze Gracia Orlova, Stage 3b:
4/052.2sCze Gracia Orlova, Stage 3a:
4/052.2sUsa Tour of the Gila, Stage 4:
4/05CC1Mex Pan American Championships () R.R.
4/051.NEEsp Balmasedako Emakumeen Saria [Copa de España]
4/051.NEBel Schellebelle
5/051.1Tha Tour of Uppsala, The Golden Era Celebration
5/052.2Cze Gracia Orlova, General Classification
5/052.2sCze Gracia Orlova, Stage 4:
5/052.2Usa Tour of the Gila, General Classification
5/052.2sUsa Tour of the Gila, Stage 5:
5/051.NEEsp GP Muniadona [Copa de España]
5/051.NENed Ronde van Standdaarbuiten
5/051.NEBel Sinaai [Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen]
8/052.2sSwe Tour of Uppsala, Stage 1:
8/051.NENed Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel
9/052.WWTsChn  Tour of Chongming Island, Stage 1:
9/052.2sSwe Tour of Uppsala, Stage 2:
10/052.WWTsChn  Tour of Chongming Island, Stage 2:
10/052.1sLux Festival Elsy Jacobs, Stage 1:
10/052.2Swe Tour of Uppsala, General Classification
10/052.2sSwe Tour of Uppsala, Stage 3:
10/051.NEBel Puivelde [Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen]
11/052.WWTChn  Tour of Chongming Island, General Classification
11/052.WWTsChn  Tour of Chongming Island, Stage 3:
11/052.1sLux Festival Elsy Jacobs, Stage 2:
11/051.NENed Draai rond de Kraai ( Rijsoord)
11/051.NENed Profronde van Made
12/052.1Lux Festival Elsy Jacobs, General Classification
12/051.1Bel  Trofee Maarten Wynants
12/051.NENed Omloop van de Bronnegerbult
18/051.NENed GP Groenen Groep (Omloop van de Kempen)



21/03/2019 - Remarks or suggestions? Mail to info@cqranking.com
CQ Ranking - Copyright © 2019, Credits